ASPVAtletikaBasketbalNohejbalSálová kopanáTenisTriatlonTuristikaVolejbalVšeobecný rekreační sport
TJ SlavojČeský Brod
Nejlepší místo pro sport a aktivní odpočinek
Facebook   Instagram

Sálová kopaná


Sálová kopaná

Naše náplň je velmi jednoduchá. Scházíme se každé pondělí (kromě prázdnin) v 19.00 před halou a 1.5 - 2 hod. v tunelu provozujeme malý fotbálek na malé branky. Schází se nás různý počet, minimálně nás musí být tři na tři, jinak to nemá význam. Někdy je nás 7, někdy 8, někdy 9 i 10. Je-li nás méně než 6, rušíme zápas a někteří odcházejí domů a někteří se odcházejí rovnou občerstvit, což činí většina z nás i po proběhnutém zápase. Úroveň mačů je různá, podle kvality toho dne zúčastněných borců, někdy je průběh v pohodě, ale občas i u nás to jiskří. Ambice mimo žádné nemáme, hrajeme jen mezi sebou, spíš to každý dělá pro sebe, aby se hýbal (a možná si i trochu "udělal žízeň"). Věkové rozpětí je od 21 let až po 51 let; převažují třicátníci.


Členové

Bohuslav Veselý, Michal Aschenbrener, Jan Křen st., Michal Kratochvíl, Marek Neckář, Miloš Němec, Jan Křen ml., Petr Aschenbrener, Methoděj Málek, Ivan Polák


Na fotografii vidíte zleva stojící: Jan Křen ml., Bohuslav Veselý, Marek Neckář, Jan Křen st., Miloš Němec, Pavel Štolba, Michal Aschenbrener a zleva v pokleku: Michal Kratochvíl, Metoděj Málek a Ivan Polák.


Pokud si s námi chcete zahrát kontaktujte pana Jana Křena st. na emailu kren@ceskaosiva.cz

Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.
OK