Feneg - Festival neziskových organizací

Pronájem Sportovní haly a Kryté běžecké dráhy (KBD)

Halu a krytou běžeckou dráhu je možno si pronajmout nejméně na 30 minut. Je potřeba si objednat vámi zvolený termín alespoň 1 týden dopředu. TJ Slavoj má 3 dny na potvrzení vaší žádosti na pronájem. Cvičenci a návštěvníci používají pouze jim určené prostory a plochy. Dbají pokynů správce areálu a pořadatelské služby. Dodržují zásady bezpečnosti. Chovají se ohleduplně k zařízení, ostatním cvičencům a návštěvníkům na cvičebních plochách a v šatnách. Platí přísný zákaz požívání alkoholu a psychotropních látek. Udržují pořádek. Dodržují obecně platné právní předpisy a příslušná nařízení společně se zásadami slušného a sportovního chování. V šatnách a společných prostorách nenechávají cenné věci. Dbají na bezpečnost svou i ostatních cvičenců a návštěvníků. Celé znění
Rozvrh :: Ceník

Badminton ve sportovní hale

Ve sportovní hale jsou k dispozici dva kurty na badminton. Volné hodiny lze objednávat přes objednávkový formulář v rozvrhu. Pokud je v rozvrhu u badmintonové hodiny jen jedno jméno, je obsazen jen jeden kurt a jeden je volný. Rakety si můžete zapůjčit v recepci za 40 Kč na hodinu a prodávame i míčky.
Rozvrh :: Ceník

Pronájem sauny a vířivky


Hodiny pro veřejnost
Pondělí   17 - 22 (smíšená)
Úterý   17 - 22 (ženy)
Středa   17 - 22 (muži)
Čtvrtek 17 - 20 (ženy) 20 - 23 (muži)
Pátek 16 - 20 (muži) 20 - 23 (smíšená)

Privátní vstup - na objednávku, lze objednat na čas mimo pravidelné hodiny pro veřejnost
Pondělí 8 - 17
Úterý 8 - 17
Středa 8 - 17
Čtvrtek 8 - 17
Pátek 8 - 16
Sobota 8 - 22
Neděle 8 - 22

Rozvrh :: Ceník

Pronájem klubovny ve sportovní hale

Prostor klubovny je určen pro porady, klubová setkání, jednání, trenérské aktivity, jazykovou výuku nebo jiné odborné kroužky s naplněním maximálně 12 osob.
Ceník

Pronájem tenisových kurtů

Pokud chcete hrát tenis v našem areálu, můžete se po zaplacení příspěvků a odpracování brigádnických hodin stát členem oddílu. Druhou možností je pronajmout si kurt. Cena za pronájem dvorce pro cizí hráče je stanovena na 200,- Kč za hodinu, přičemž jeden hráč nezaplatí více než 100,- Kč. Po zápase jistě oceníte příjemné prostředí tenisového kiosku na terase, kde se můžete občerstvit mimo jiné točenou plzeňskou dvanáctkou.
Více informací

Pronájem Horního hřiště v Žitomířské ul.

Ceník

Pronájem reklamních bannerů umístěných ve Sportovní hale

Ceník

Ubytovna tenisu

Součástí tenisového areálu je i ubytovna. V ubytovně jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Kapacita ubytovny je 29 lůžek.
Více informací