Nejlepší místo pro sport a aktivní odpočinek
Facebook   Instagram

Aktuality

Úspěšná sezóna českobrodských nohejbalistek

4.10.2012

Vyvrcholením sezóny bylo Mistrovství ČR dvojic a trojic, které se konalo v půlce září v nedalekém Nymburce. Stejně jako v lize byly největšími soupeřkami hráčky z Moravy. V obou dnech se totiž do semifinále, a tedy boje o medaile, dostaly jen nabité sestavy Českého Brodu a Útěchova. Sobotní šampionát dvojic skončil lépe pro Č. Brod A (Fischerová, Cibulková, Svobodová), které vyhrály nad Útěchovem B a získaly tak zlatou medaili. Druhé českobrodské družstvo (Vokáčová, Möglichová, Chuchlová) bohužel na medaili nedosáhlo. V boji o třetí místo prohrály s Útěchovem A o jediný bod.
Shrnuto na závěr: Všechny zlaté medaile letos putují do Českého Brodu! Děkujeme fanouškům za přízeň.

Celé shrnutí sezóny najdete v připojeném souboru.
Zobrazit víc
Českobrodská vánoční desítka

4.10.2012

Oddíl triatlonu TJ Slavoj Český Brod pořádá dne 16.12.2012 20. ročník silničního běhu Českobrodská vánoční desítka. Jedná se o silniční běh na 10km. Prezentace probíhá v prostorách autokempu u Podviničního rybníka od devíti hodin. Start je v 10:30. Trasa závodu je rovinatá, běží se po silnici 3. třídy na obrátku v Dolánkách a zpět. Vyhlášení výsledků je kolem dvanácté hodiny.