ASPVAtletikaBadmintonBasketbalNohejbalSálová kopanáTenisTriatlonTuristikaVolejbal
TJ SlavojČeský Brod
Nejlepší místo pro sport a aktivní odpočinek
Facebook
Aktuální informace o omezeních z důvodu epidemie

Aktuality
Náročný rok s Covidem 19 v TJ Slavoj


Pandemická mezinárodní situace uzavřela všechny naše vnitřní sportoviště na mnoho měsíců. Snažíme se tuto nesnadnou situaci zvládnout a být nápomocní převážně dětem, které jsou našimi členy. Naši trenéři využívají všech možností, které jim tato nelehká situace umožňuje. Na atletickém areálu Kutilka po celou dobu naši trenéři aktivně vedou osobní tréninkové jednotky s jednotlivci. Vzhledem k počasí, je to velmi náročné a zaslouží si obdiv děti i trenéři, nepolevili ani v mrazu a sněhu. Vedeme online hodiny se cvičením, motivační soutěže, jsme s dětmi v rámci oddílů v neustálém a intenzivním kontaktu.

Protože nemůžeme sportovat již několik měsíců, uzavření provozu využíváme k opravám a údržbě vnitřních prostor. Málo využívaný prostor bývalé klubovny biliardu, bude dalším sportovním sálkem pro stolní tenis, všestrannou pohybovou přípravu, posilovací a individuální cvičení, nebo třeba pro gymnastiku či pilates. Svépomocí s oddílem nohejbalu snižujeme strop, opravujeme zdi a nakonec přijde na řadu nová podlaha.
Sálek Buddha si po pěti letech užívání vyžádal také drobné opravy zdí a obnovu vrchní vrstvy speciální sportovní podlahy.

Nový povrch dostala i nejzatěžovanější místa sportovní podlahy kryté běžecké dráhy. Rozběh na skok do dálky ještě čeká finální vrstva a nová odrazová prkna. Je na čase zamyslet se také na kvalitnějším osvětlením, snad se nám ho podaří v dohledné době zafinancovat, stejně jako nutné chlazení vzduchu.

Nový povrch dostalo i fotbalové hřiště na Kutilce, který s investičním grantem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy realizoval SK Český Brod v minulém roce. V jarních měsích se ještě bude pokládat úmělá tráva před prostorem střídaček a tribuny pro diváky.

Správa TJ Slavoj se aktivně snaží zajistit finanční prostředky nejen na zajištění nouzového provozu, ale i na všechny opravy a další jarní práce, které máme naplánované. Připravujeme výroční zprávu, metodiky tréninků, vzděláváme se, spolupracujeme a jednáme se zástupci Města Český Brod a tvoříme vizi na další období. Pěvně věříme, že v blízké budoucnosti budou moci všichni začít znovu sportovat a naše sportovní zařízení budou zase od rána do večera plná.

Jan Hanzal, TJ Slavoj Český Brod z.s.


Nová přetlaková hala oddílu Tenisu

Nová přetlaková hala oddílu Tenisu

7.10.2011

V sobotu 8.10.2011 byla slavnostně otevřena nová dvoukurtová přetlaková hala oddílu Tenisu. Provoz haly začal hned v pondělí 10.10.2011. Blahopřejeme oddílu Tenisu k dokončení tak náročné a významné akce, kterou zvládl vlastními silami.
Tréninky basketbalu Michala Ježdíka opět ve Sportovní hale

Tréninky basketbalu Michala Ježdíka opět ve Sportovní hale

5.9.2011

Tréninky Michala Ježdíka (a dalších) opět v Brodě

Michal Ježdík bude opět trénovat brodské kluky U13 a U15 ve čtvrtek 8. 9. od 17:00, resp. od 18:30. Tréninky jsou vzorové, přijďte se podívat, stojí to za to…:-)
(Těm, kdo v duchu pomýšlí na trenérskou kariéru, se určitě s sebou vyplatí vzít tužku a papír, případně videokamerku.)

V rámci spolupráce s BCM Nymburk budou i další čtvrtky v září vedeny nymburskými a pražskými trenéry. 15. září ve stejných časech u nás bude Zdena Engenthalerová, která má na starosti rozvoj dynamiky, rychlosti atd. nymburských týmů.

Tomáš Kaprálek, kterýv létě dělal celotýdenní rozvoj dynamiky na soustředění U15 Českého Brodu a Nymburka v Nové Bystřici (totéž předtím u ženské repre U20), u nás bude 22. 9.

Všechny tréninky začnou rozvojem rychlosti, dynamiky, změn směru a v druhé čáti budou pokračovat basketbalovými dovednostmi. Jsou pojaty zároveň jako neformální školení pro trenéry mládežnických týmů.

Všechny tréninky se konají ve sportovní hale Komenského 516, Český Brod.

Stanislav Šaroch
Kam s ním…

Kam s ním…

4.8.2011

se táhne již od dob Jana Nerudy. Technické služby Vám orientaci usnadnily v následující brožuře, která je užitečná i pro sportovce, a proto ji zveřejňujeme i na našem webu.


< předchozí123456789
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.
OK