AtletikaBasketbalNohejbalTenisTriatlonVšeobecný rekreační sport
TJ SlavojČeský Brod
Nejlepší místo pro sport a aktivní odpočinek
Facebook   Instagram

Aktuality

Zahájení školního roku

Zahájení školního roku

10.9.2018

Zahájení školního roku se letos dotklo i TJ, která se zúčastnila již 2. ročníku prezentací sportovních a volnočasových spolků a jejich náboru do oddílů v novém školním roce.
Akce proběhla v rámci otevření rekonstruovaných prostor staré radnice, v níž našlo své sídlo Informační centrum města. Pokud jste neviděli prezentaci TJ, máte tu možnost nahlédnout do přiloženého souboru.


Prezentace TJ


Zobrazit víc
Atleťák čeká rekonstrukce

Atleťák čeká rekonstrukce

1.6.2018

Tím, že MŠMT zařadilo investiční akci Rekonstrukce atletického stadionu k financování v roce 2018, nastartovalo v TJ také řadu činností s tím spjatých. Vedle příprav na veřejnou zakázku na dodavatele musí TJ také řešit vlastní spolufinancování. Vzhledem k výši dotace (necelých 11mil. Kč) je naše spolufinancování ve výši 7 mil Kč. Naše spolufinancování se tedy bude skládat z příspěvku města, z vlastních zdrojů TJ a úvěru od Čs.a.s.

Do konce dubna musíme na MŠMT předložit požadovanou projektovou dokumentaci, zdroje spolufinancování i vysoutěženou veřejnou zakázku a smlouvu o dílo s dodavatelem. Předpokládáme, že předání staveniště by mělo proběhnout začátkem května. Součástí rekonstrukce atletického stadionu je především změna povrchu atletického oválu, kde definitivně skončí epocha „škváry“, rozšíření 110m rovinky u tribuny a zavlažování trávníku na atletické části (půdorys areálu).

Oddíl atletiky a TJ se tímto rovněž obrací na případné dárce, kteří by, třeba i díky vzpomínkám na chvíle strávené na Kutilce a na základě darovací smlouvy, zaslali finanční příspěvek na č.ú: 70017-425397349/0800, variabilní symbol 1111.
Zobrazit víc
Legendy odcházejí…

Legendy odcházejí…

9.4.2018

Již jen několik členů volejbalové rekreačky zažilo Mirka Stárka jako hráče, ale zejména co by nesmlouvavého volejbalového rozhodčího, a „ bafuňářského“ nadšence ve funkci předsedy oddílu. V době jeho aktivního volejbalového života byla radost se podívat, jak má vypadat dobře natáhnutá síť a běda, kdyby nebyl kurt připraven, tak jak má být. Po skončení volejbalové éry se vrátil ke své životní náplni – skautingu.

V historii TJ Slavoj Český Brod po něm zůstávají nejen vzpomínky na poválečnou volejbalovou éru.
Zobrazit víc
Valná hromada TJ Slavoj Český Brod, z.s.

Valná hromada TJ Slavoj Český Brod, z.s.

22.2.2018

Vzhledem k dosti náročným úkolům, které je třeba řešit v následujících letech a končícímu funkčnímu období stávajícího výkonného výboru, byla na 22.2.2018 svolána valná hromada, která zvolila nový šestičlenný výbor TJ a čtyřčlennou revizní komisi. Výkonný výbor bude v období 2018 – 2022 pracovat ve složení: Charouzek Jakub, Janík Pavel, Majer Milan, Rollo Milan, Sobíšek Pavel, Šaroch Stanislav. Na své prvním ustavujícím jednání VV TJ potvrdil P. Janíka ve funkci předsedy, M. Rolla místopředsedy , M. Chuchlovou ve funkci tajemnice a L. Vokáčovou jako ekonomku. Revizní komise bude v dalším období pracovat ve složení: J. Eichlerová, L. Cibulková, R. Pivoňka, I. Chmelík. Na valné hromadě byly schváleny investiční akce roku 2018 i s doporučenou výší úvěru do 4 mil. Kč. Více o usnesení VH na najdete v kategorii Dokumenty.
Zobrazit víc
Co dělají nohejbalistky v zimě

Co dělají nohejbalistky v zimě

1.2.2018

Na začátku roku sklízíme i „úrodu“ toho loňského. Mám tím na mysli anketní dotazníky o úspěšných sportovcích. A protože jsme během roku oceňovali úspěchy našich nohejbalistek, tak nejinak je tomu i ve zmíněných anketách. A tak v různém složení si naše nohejbalistky jely pro ocenění nejúspěšnějších sportovců okresu na valnou hromadu okresního tělovýchovného sdružení
1. února a za čtrnáct dní na to si na radnici přišly pro ocenění Osobnosti města za rok 2017. Na vyhlašování sportovců kraje v kategorii družstev byly pozvány do Nymburka, kde slavily loňská vítězství na mistrovství světa. Nyní zde získaly medaily „bramborovou“, ale v dosti silné konkurenci, jako například družstvo basketbalistů z Nymburka.
Zobrazit víc
Jaroslav Holub - vzpomínáme

Jaroslav Holub - vzpomínáme

31.1.2018

Je naší smutnou povinností vám oznámit, že v pondělí 29.1.2018 v ranních hodinách opustil naše řady sportovec, kytarový bard a stoprocentní kamarád Jarda Holub. Odešel tiše v rodinném kruhu a nám bohužel nezbývá než mu věnovat tichou vzpomínku.
Zobrazit víc
Kemp vítězů

Kemp vítězů

20.11.2017

2.12. - 3.12. proběhne v atletickém tunelu TJ Slavoj Český Brod Atletický Kemp vítězů pod záštitou Denisy Rosolové a Adama Sebastiana Helceleta. Oba urazili ve své kariéře dlouhou cestu a dobře ví, jak tvrdé je stát se a být úspěšným sportovcem. Jejich rady se opírají o bohatou osobní každodenní zkušenost, kterou jsou připraveni předat i vám, zejména dětem.

Podrobnosti najdete v přiloženém plakátu a nebo na odkazu níže.
Zobrazit víc
Divadlo Rodu Vejvodů - J. Cimrman - BLANÍK

Divadlo Rodu Vejvodů - J. Cimrman - BLANÍK

9.10.2017

7. listopadu 2017 v 19:00 hodin v KD (kino) SVĚT, Krále Jiřího 332, Český Brod uvádí Divadlo Rodu Vejvodů jevištní podobu českého mýtu Blaník od J. Cimrmana. Předprodej vstupenek je v informačním centru Český Brod a před představením v KD SVĚT. Cena vstupenky je 150 Kč.

Přijďte podpořit naše ochotnické divadlo!
Zobrazit víc
Milan Rollo st. (26.11. 1946 – 21. 8. 2017)

Milan Rollo st. (26.11. 1946 – 21. 8. 2017)

13.9.2017

Ne mnoho členů Slavoje by vědělo, o koho se jedná, když se řekne Bobys, ale pro basket v době jeho aktivní činnosti a pro Správu v době poslední byl osobou nepřehlédnutelnou. Parafrází k citátu byl na hroudě Slavoje osobou o hroudy Slavoje pečující. I díky jemu jsme všechny dokázali dořešit všechny pozemkové problémy.

Celou vzpomínku si můžete přečíst v přiloženém souboru.
Zobrazit víc
Z valné hromady TJ Slavoj Český Brod

Z valné hromady TJ Slavoj Český Brod

12.9.2017

Letošní valná hromada TJ se konala 18.5. Podle stanov a klíče počtu delegátů za oddíly pozval VV TJ 35 delegátů. 27 zvolených zástupců oddílů se sešlo na VH v nové klubovně nohejbalistů. Počet byl s ohledem k velikosti klubovny tak „akorát“…, ale chtěli jsme, aby se i ostatní oddíly podívaly do zrekonstruovaného areálu nohejbalu.
Bilance roku 2016 je velmi uspokojivá a to nejen nejen ve sportovní části, ale i v nárůstu členské základny a realizaci investičních akcí.

Celé ohlédnutísi přečtěte v přiloženém souboru.
Zobrazit víc


<<123456789>>
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.